Udział uczniów SP140 w IV Wawerskiej Olimpiadzie Lekkoatletycznej
Data utworzenia: 17.06.2026
Nasi uczniowie z klas I–III wzięli udział w IV Wawerskiej Olimpiadzie Lekkoatletycznej. Zawody odbywały się w podziale na kategorie wiekowe (klasy pierwsze, drugie i trzecie) oraz z uwzględnieniem podziału na dziewczęta i chłopców.
Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając liczne medale i osiągając wysokie wyniki:
- Natalia Brzozowska (kl. 1a) – skok w dal – 🥇 złoty medal
- Maja Madej (kl. 1a) – bieg na 250 m – 🥈 srebrny medal
- Blanka Broda (kl. 2a) – bieg na 250 m – 🥇 złoty medal
- Blanka Broda (kl. 2a) – bieg na 50 m – 🥈 srebrny medal
- Julia Bronek (kl. 3b) – bieg na 50 m – 🥉 brązowy medal
Chłopcy również zaprezentowali wysoki poziom sportowy, zajmując miejsca tuż za podium.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników i sportowej postawy!